14. kolejka: Zapowiedź

Czekają nas mecze decydujące o tym, czy Odra Wodzisław będzie mistrzem jesieni, pierwszy z nich w sobotę o godzinie 14.00. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Mecz ten będzie ostatnim u siebie w tym roku.

 

Z pozycji lidera

Odra Wodzisław przez przyznanie walkowera ponownie zasiadła na fotelu lidera. Oznacza to, że w tym momencie Niebiesko-Czerwoni staną przed obroną pierwszej lokaty, a nie jak wcześnie do walki o nią. To daje na pewno zapas mentalny, ale jedno jest pewne – drużyna Odry musi zagrać bardzo dobrze, aby go utrzymać.

 

 

Jeszcze niedawno na szczycie

MRKS to bardzo dobra drużyna. Jeszcze niedawno konkurowali między innymi z Dumą Wodzisławia o fotel lidera. Przez ostatnie negatywne wyniki wylądowali na 9. lokacie, ale tracąc tylko 7. punktów do Odry. Można zatem śmiało dojść do wniosku, że MRKS Czechowice-Dziedzice to bardzo niebezpieczny rywal.

 

 

Dudziński vs. Jonkisz

Czas na pojedynek napastników, którzy mają tyle samo bramek zdobytych w lidze i znajdują się na samym szczycie klasyfikacji strzelców, bowiem na miejscu czwartym. Który z nich dorzuci kolejnego na gola na swoje konto? Dowiemy się już w sobotę!

 

 

Trochę o rywalu

MRKS powstał w 1921 roku i stroją go czerwono-czarne barwy. Klub z miasta Czechowice-Dziedzice głównie ma na koncie występy w IV. lidze, ale również i w Lidze Okręgowej. Do sukcesów MRKS-u należy między innymi zdobycie Pucharu Polski BOZPN Bielsko-Biała w sezonie 2006/2007.

 

 

Pozostałe mecze

GKS II Tychy – LKS Czaniec

Podbeskidzie II Bielsko-Biała – LKS Goczałkowice Zdrój

Drzewiarz Jasienica – LKS Bełk

Wilki Wilcza – Kuźnia Ustroń

Spójnia Landek – MKP Centrum Wodzisław

Beskid 09 Skoczów – Unia Książenice

Polonia Łaziska Górne – GKS Radziechowy-Wieprz

 

 

Stawka sobotniego spotkania jest olbrzymia. Ten mecz to prawdziwa szansa na to, aby zbliżyć się do mistrzostwa jesieni. Cel mamy jeden i potrzebujemy Waszego wsparcia, Waszej obecności aby go osiągnąć. Zagramy w tym meczu razem? Do zobaczenia na Alei!

 

Udostępnij: