W Bełku tylko remis

• 3 listopada 2019
  • 0
  • 1694 Wyświetleń

Sobotni mecz zakończył się dla Odry grającej od 74. minuty w dziesięciu remisem 1-1. W 80. minucie LKS skierował piłkę do siatki Odry, ale wyrównującą bramkę dla Dumy Wodzisławia strzelił w 85. minucie Sarki.

Mecz nie należał do atrakcyjnych pojedynków, zwłaszcza w pierwszej połowie. Odra próbowała konstruować ataki, ale zabrakło skuteczności. LKS rozegrał świetny mecz stwarzając nie lada problemy pod bramką Grzegorza Wnuka. Skrzydła Odrze podcięła czerwona kartka, którą został w 74. minucie ukarany Bartosz Pikul. Była ona konsekwencją dwóch żółtych kartoników pokazanych za dyskusje z arbitrem i w ten sposób trudność pokonania rywala znacznie wzrosła. Gospodarze zaatakowali i w 80. minucie trafili do bramki Odry Wodzisław, ale Niebiesko-Czerwoni zdołali wyrównać. W okolicach 85. minuty piłkę do siatki rywali skierował Emmanuel Sarki, który wprawił w euforię ściśniętych w bardzo małej „klatce” kibiców z Wodzisławia Śląskiego. Gospodarze próbowali znów wyjść na prowadzenie, lecz bezskutecznie. W ostatnich minutach meczu mieli do tego świetną okazją, ale zawodnik LKS-u nie wykorzystał jej. Mecz zakończył się wynikiem 1-1.