Wygrywamy III. Derby Wodzisławia 2-1!

• 20 października 2019
  • 0
  • 2198 Wyświetleń

Odra Wodzisław triumfuje w III. Derbach Wodzisławia Śląskiego. Pierwsza połowa należała do podopiecznych Adama Burka, ale w drugiej części mecz stał się bardziej wyrównany.

Pierwsza bramka wpadła w 32. minucie, a jej strzelcem został Arkadiusz Lalko. Przez chwilę gol był nieuznany, ale po konsultacji sędziego głównego z liniowym arbiter tego spotkania uznał to trafienie, a kibice Odry Wodzisław wpadli w euforię. Siedem minut później Patryk Dudziński podwyższył prowadzenie, które niestety jeszcze przed przerwą zniwelowali gospodarze trafiając do bramki strzeżonej przez Grzegorza Wnuka.

Druga połowa była o wiele bardziej wyrównana. Duma Wodzisławia pozwoliła Centrum na przeprowadzenie groźnych ataków, ale MKP nie zamieniło ich na gola. Odra Wodzisław miała doskonałą okazję do zdobycia trafienia, bowiem Patryk Dudziński wykonywał rzut karny, lecz niestety ta próba nie przyniosła bramki Niebiesko-Czerwonym.

Spotkanie zakończyło się 2-1 dla Odry Wodzisław. To nie był łatwy mecz, ale udało się go wygrać. Warto dodać, że nasi kibice uszanowali serce zostawione na boisku przez zawodników rywali. Wyrazili to przyśpiewką oraz przybiciem piątek również z zawodnikami MKP, to przykład kibicowskiego fair play.

Skrót meczu zrealizowany przez Śląskie TV

Skład Odry Wodzisław

Odra: Grzegorz Wnuk – Mateusz Słodowy, Piotr Szymiczek, Arkadiusz Lalko, Piotr Dudzik – Mariusz Zganiacz (87. Mouhamadou Sadio), Mateusz Kasprzyk, Bartosz Pikul – Damian Tarka (53. Emmanuel Sarki), Sławomir Musiolik (43. Kacper Malinowski), Patryk Dudziński (84. Paweł Juraszczyk).

Dziękujemy Wam bardzo mocno za wspaniały doping, którego może pozazdrościć niejeden klub. Byliście prawdziwym wsparciem dla zespołu w ciężkich, jak i łatwych momentach tego meczu. Liczymy na Wasze wsparcie również w następnym spotkaniu u siebie, czeka nas mecz z drużyną z pierwszej części tabeli, a dokładnie Kuźnią Ustroń. Do zobaczenia na Alei!