Zwycięstwo 2-1 po bardzo ciężkim meczu

  • 7 października 2019
  • Po meczu
  • 0
  • 1149 Wyświetleń

Radziechowy-Wieprz stał się kolejnym przystankiem na drodze ligowej Odry Wodzisław. Mimo fantastycznej dyspozycji rywali Niebiesko-Czerwoni wywieźli z tego terenu 3 punkty. Dwie bramki dla Dumy Wodzisławia strzelił Patryk Dudziński.

 

Ekipę z Wodzisławia Śląskiego na prowadzenie wyprowadził Patryk Dudziński w 40. minucie. W drugiej części meczu rywale zdołali wyrównać trafiając do naszej siatki podczas 68 minuty. Nieprzyjemny wynik zmienił Dudziński w 80. minucie strzelając już drugi raz w tym spotkaniu. Odra Wodzisław dążyła do powiększenia przewagi, ale zabrakło skuteczności.

Po 9. kolejce Duma Wodzisławia powędrowała na sam szczyt ligowej tabeli. Razem z Unią Książenice i MRKS Czechowice-Dziedzice ma najwyższą sumę punktów w IV. lidze grupy Śląskiej II.

 

 

Skład Odry Wodzisław

Odra: Wnuk – Dudzik (Szymiczek 72. min.), Krzyżok, Lalko, Słodowy – Musiolik (Tarka 82. min.), Sarki (Juraszczyk 69. min.), Kasprzyk, Sadio, Pikul – Dudziński (Grzechynka 87. min.).

 

Następnym meczem Odry będzie prawdziwy pojedynek na szczycie z Unią Książenice, która jak już wspomnieliśmy, ma taką samą zaliczkę punktową co Niebiesko-Czerwoni. Będzie to spotkanie, które może już teraz zaważyć na kształcie na tabeli na koniec rundy, a może nawet sezonu. Tego meczu po prostu nie można opuścić! Pierwszy gwizdek o godzinie 15.00 na Stadionie Aleja.

Do zobaczenia na tym ważnym meczu!

Udostępnij: