9. kolejka: Zapowiedź

  • 4 października 2019
  • Zapowiedzi
  • 0
  • 934 Wyświetleń

Runda wchodzi w decydującą fazę. W tym właśnie czasie tabela układa się w bardzo znaczący dla reszty sezonu sposób. Przed nami trzy bardzo ważne mecze, a pierwszy z nich już w niedzielę. Odra Wodzisław zmierzy się na wyjeździe z GKS-em Radziechowy-Wieprz.

 

Ważne mecze, trudne punkty

Liga nauczyła nas wszystkich, że żaden mecz nie jest łatwy. Każde spotkanie to prawdziwa bitwa o punkty. Czekają nas ogromnie ważne starcia. W najbliższym czasie zagramy w niedzielę z GKS-em Radziechowy-Wieprz, a po tym spotkaniu czeka nas mecz na szczycie. Następnie przyjedzie czas na 3. Derby Wodzisławia Śląskiego. Wymienione pojedynki mogą doprowadzić Odrę Wodzisław nawet na fotel lidera. Potrzebujemy Was. W tych pojedynkach zawalczymy o pełną pulę.

 

Daleki wyjazd

Całą Odrę Wodzisław (kadrę oraz kibiców) czeka przebycie około 100 km. Ten wyjazd to gratka dla każdego fana Dumy Wodzisławia, bo właśnie taka liczba przebytego dystansu pokazuje ogromną miłość do tego klubu.

 

Ostatnie mecze

Odra Wodzisław wygrała swój ostatni mecz ligowy 3-0, a jej rywale zremisowali swój pojedynek z Podbeskidziem II Bielsko-Biała 1-1. Warto wspomnieć, że pojedynek GKS-u był spotkaniem wyjazdowym.

 

Trochę o rywalu

Klub GKS Radziechowy-Wieprz powstał w 1947 roku. Najwyższą ligą, w której wystąpił był aktualny szczebel rozgrywkowy. Teraz ekipa ta znajduje się na 13. miejscu z dorobkiem 8 punktów. Stadion naszych niedzielnych rywali posiada 200 miejsc. GKS stroi się w barwy niebiesko-białe.

 

Pozostałe mecze

 

Spójnia Landek – GKS II Tychy

Beskid 09 Skoczów – Wilki Wilcza

Polonia Łaziska Górne – Drzewiarz Jasienica

Unia Książenice – Podbeskidzie II Bielsko-Biała

MKP Centrum Wodzisław – LKS Czaniec

Kuźnia Ustroń – LKS Goczałkowice-Zdrój

LKS Decor Bełk – MRKS Czechowice-Dziedzice

 

 

Już w niedzielę czeka nas pojedynek otwierający serie bardzo ciekawie zapowiadających się spotkań. Udamy się na teren rywala w celu zgarnięcia pełnej puli. Przystąpmy do tego meczu razem! Do zobaczenia!

Udostępnij: