Ćwierćfinał Okręgowego Pucharu Polski: Zapowiedź

  • 1 października 2019
  • Zapowiedzi
  • 0
  • 755 Wyświetleń

Już w środę czekają nas wielkie, pucharowe emocje. Odra Wodzisław zagra z drugą drużyną Decoru Bełk w walce o półfinał rozgrywek, w których triumfowaliśmy rok temu.

 

Pucharowa droga

LKS Decor II Bełk pierwszy mecz wygrał po rzutach karnych z Płomieniem Czuchów. W drugiej rundzie przyszło im było zmierzyć się z LKS-em Baranowice. Wygrali oni ten mecz wyjazdowy 6-3. Odra Wodzisław zwyciężyła w swoich ostatnich spotkaniach pucharowych 3-0.

 

 

Derby Śląska czuć w powietrzu

W aktualnej odsłonie Okręgowego Pucharu Polski mecze rozgrywa pierwsza i druga drużyna ROW-u Rybnik. To oznacza, że istnieje olbrzymia szansa na to, abyśmy mogli oglądać Derby Śląska w tych rozgrywkach. W Wodzisławiu Śląskim derby to zawsze święto, wystarczy spojrzeć w przeszłość, gdy mierzyliśmy się z Górnikiem Zabrze, czy Ruchem Chorzów. Te mecze zawsze elektryzowały. Spoglądając na czasy teraźniejsze, to właśnie Derby Wodzisławia, które zbliżają się, sprawiają, że już trzy tygodnie wcześniej można wyczuć wielkie emocje związane z nimi. Czy w tym sezonie czekają nas również Derby Śląska z ROW-em Rybnik?

 

 

Trochę o rywalu

Klub LKS Decor Bełk powstał w 1921 roku. Ma on na koncie występy między innymi w IV. lidze, ale i również szczebel wyżej. Klub stroją zielono-czerwone barwy.

 

 

Pozostałe mecze ćwierćfinałowe

 

Górnik Radlin – Unia Książenice

MKP Centrum Wodzisław Śląski – ROW 1964 Rybnik

Polonia Łaziska Górne – ROW 1964 II Rybnik

Udostępnij: