Pewne zwycięstwo 3-0

• 29 września 2019
  • 0
  • 1646 Wyświetleń

Pewnie wygrywamy z Polonią 3-0. Wynik otworzył Dudziński, który był bardzo bliski ustrzelenia hattricka. Spotkanie zostanie bardzo dobrze zapamiętane nie tylko przez świetny wynik, ale również wyjątkową atmosferę.

Ciekawe ustawienie składu wyjściowego przyniosło pozytywny efekt. Odra Wodzisław zagrała bardzo dobry mecz. W 7. minucie zawodnik rywali dotknął piłkę ręką we własnym polu karny, co skutkowało jedenastką. Do karnego podszedł Dudziński, który nie pomylił się i otworzył wynik. Pierwsza połowa obfitowała w liczne przerwy, nie była ona zbytnio atrakcyjna dla oka, ale dało się zauważyć dobrą grę podopiecznych Adama Burka. Druga część tego spotkania wyglądała o wiele lepiej. W 56. minucie Dudziński otrzymał fantastyczne podanie prostopadłe od Juraszczyka, które zamienił na drugą bramkę dla swojego zespołu. Podczas 78. minuty został podyktowany kolejny rzut karny, do którego tym razem podszedł Pikul i on również wykorzystał szansę. To właśnie ta jedenastka ustaliła końcowy wynik meczu, który wyniósł 3-0 dla Dumy Wodzisławia.