8. kolejka: Zapowiedź

Przed nami kolejka, która może zamieszać w czołówce tabeli, bowiem w tej części sezonu lider zagra z wiceliderem. Dla nas to olbrzymia szansa na zrobienie wielkiego kroku w przód.

 

 

 

Postrzelali

Klasyfikacja strzelców naszej ligi pachnie dominacją Kuźni w tej statystyce. Najwięcej razy trafił między słupki Wojtasik (Kuźnia Ustroń), który ma na koncie 7 goli. Paweł Juraszczyk znajduje się na 3. miejscu w tej klasyfikacji razem z innymi graczami IV. ligi grupy Śląskiej II. W ostatnim meczu nasz zawodnik trafił do siatki 2 razy, czy w sobotę powiększy swoją zdobycz bramkową?

 

 

 

Świetna forma

Wszyscy zgodzą się, że Damian Tarka raduje kibiców świetną formą. W ostatnim meczu to właśnie na niego Trener Adam Burek postawił wystawiając go w pierwszym składzie. Można śmiało powiedzieć, że była to dobra decyzja. Tarka zagrał świetny mecz, został on również wybrany przez kibiców MVP tego pojedynku. Czy w sobotę ponownie zabłyszczy?

 

 

 

Trochę o rywalu

Najlepszym strzelcem Polonii jest Dawid Hewlik, który ma na koncie 4 trafienia, tyle samo co Juraszczyk. Nasi sobotni rywale znajdują się na 12. miejscu mając koncie 9 punktów. Polonia to klub, który występował 3. lidze. Ma w swojej gablocie również trofeum Wojewódzkiego Pucharu Polski. Klub ten powstał w 1927 roku, stroją go żółto-niebiesko-czarne barwy.

 

 

 

Sobotnie spotkanie to wielka szansa. Czeka nas mecz, którego nie można opuścić. Zbierzmy się wszyscy na Alei i stwórzmy kolejny raz świetną atmosferę. Pierwszy gwizdek o 17.00.

 

Udostępnij: