Zwycięstwo pucharowe 3-0

Wygrywamy 3-0 z Gwiazdą Skrzyszów po bardzo dobrym spotkaniu pucharowym. Na murawie można było zobaczyć wiele ciekawych akcji ofensywnych Odry Wodzisław. Gra podopiecznych Adama Burka wyglądała świetnie.

Ekipę z Wodzisławia Śląskiego na prowadzenie wyprowadził Patryk Dudziński, który w 20. minucie zdobył bramkę. Drugie trafienie Odra zaliczyła w 65. minucie za sprawą dobrego strzału Damiana Tarki. Wynik podwyższył w końcówce 16-letni Franiczek. Warto wspomnieć, że w tym meczu w drużynie rywali zagrał między innymi słynący z wielkiego poświęcenia Grzegorz Gojny, który ma na koncie sporo spotkań w barwach Odry Wodzisław.

Skład Odry Wodzisław

Odra: Riabowski – Dudzik, Majeranowski, Krzyżok (Szymiczek 53. min.), Białas – Tarka, Grzechynka, Sadio, Malinowski (Musiolik 53. min.) – Sarki (Pikul 53. min.) – Dudziński (Franiczek 67. min.)

Już wkrótce Odra Wodzisław pozna swojego następnego pucharowego rywala. Mecze ćwierćfinałowe odbędą się 2 października.