Pierwsze pucharowe zwycięstwo w sezonie

Odra Wodzisław wygrywa pierwszy pucharowy mecz w tym sezonie. Niebiesko-Czerwoni wykonali zadanie wygrywając 3-0 z klubem KS Szczerbice.

Duma Wodzisławia wystąpiła w bardzo młodym składzie, bowiem średnia wieku drużyny wyniosła 20 lat. Ten mecz sprawdził siłę całej szerokiej kadry Odry. Pierwsza połowa nie należała do piękniejszych. Podopieczni Adama Burka próbowali zagrażać bramce rywali, lecz nieskutecznie. W drugiej części tego spotkania drużynę z Wodzisławia Śląskiego na prowadzenie wyprowadził Damian Tarka, dla którego to już kolejny mecz w Odrze. Trzy minuty później, bo w 61. minucie czerwoną kartką został ukarany napastnik rywali. Zawodnicy spod znaku orła i róży napierali przez resztę spotkania. W ostatnich minutach meczu Patryk Dudziński swoją walecznością i umiejętnościami dobrego strzelca zdobył dwie bramki, które sprawiły, że końcowy rezultat starcia wyniósł 3-0.

Rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora jest zabronione.

Skład Odry Wodzisław

Odra: Riabowski, Dudzik, Majeranowski, Sadio, Białas, Malinowski, Grzechynka, Franiczek (Reguła 62. min.), Dudziński, Tarka, Rycka (Ramik 87. min.)