Wywiad pomeczowy z Trenerem Adamem Burkiem

  • 2 września 2019
  • Wywiad
  • 0
  • 978 Wyświetleń

Ostatnie spotkanie bardzo ucieszyło kibiców Odry Wodzisław, zapewne niejeden wrócił z meczu nad ranem. Duma Wodzisławia zdominowała rywali i wygrała wysoko 4-0.

 

Ponownie zgarniamy pełną pule, jak Pan ocenia ten mecz?

Z zadowoleniem i optymizmem na przyszłość. Realizacja planu na mecz w pierwszej połowie pozwoliła nam kontrolować spotkanie w dalszej części gry. Dyspozycja zespołu rośnie zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Gratuluję zawodnikom i sztabowi szkoleniowemu, dwa ostatnie zasłużone zwycięstwa z silnymi rywalami musimy potraktować jako paliwo do dalszej pracy. Przed nami kolejny tydzień, kolejne wyzwania – to jest już w tej chwili najważniejsze.

 

 

Od samego początku meczu drużyna dążyła do kontroli, narzucenia przeciwnikowi własnego stylu gry, czy Pana zdaniem głównie, dzięki temu to spotkanie zakończyło się tak wysokim zwycięstwem z zachowaniem czystego konta?

W mojej opinii bardzo ważny jest styl gry, styl który jednocześnie pozwala wygrywać mecze, ale również najszerzej rozwijać graczy i dostarczać kibicom emocji. Z każdym tygodniem podnosimy poziom naszej gry, co widać z kolejnym meczem. W ostatnim czasie obok doskonalenia gry ofensywnej mocno skupiliśmy się również na pracy w defensywie całej drużyny.

 

 

W sobotę zagramy z Wilkami Wilcza, czy uważa Pan, że czeka nas trudne spotkanie wyjazdowe?

Żyjemy zawsze najbliższym meczem mistrzowskim, stąd w pierwszej kolejności skupiamy się na pokonaniu rywala w Pucharze Polski, a następnie na pierwszym zwycięstwie na wyjeździe w tym sezonie. Takie są nasze cele na ten tydzień, przeszłość nie ma już znaczenia. Jakie to będą mecze jest uzależnione w głównej mierze od nas, stąd skupiamy się na jak najlepszym przygotowaniu.

 

 

Już w środę zagramy na wyjeździe z klubem KS Szczerbice. Będzie to mecz 1. rundy Okręgowego Pucharu Polski. Spotkanie zgodnie z decyzją gospodarzy zostanie rozegrane bez udziału publiczności.

Udostępnij: