Zgarniamy pełną pulę!

Wygrywamy z drugą drużyną GKS-u Tychy po bramkach Juraszczyka, Musiolika oraz Kasprzyka. Mecz, w którym padły cztery bramki nie mógł być nudny. Kolejne świetne widowisko w Wodzisławiu Śląskim.

 

Piękna pogoda zapanowała nad Stadionem Aleja, na który ponownie przybyła spora ilość osób, a wśród nich wszystkie możliwe pokolenia kibiców Odry Wodzisław. Od najmłodszych sympatyków w wózkach, po starszych, którzy pamiętają niejeden fantastyczny mecz przy Bogumińskiej 8.

Sobotni pojedynek nie rozpoczął się dobrze dla Odry, bowiem rywale trafili do naszej siatki w 12. minucie. Duma Wodzisławia dążyła do wyrównania, które uzyskała podczas 38. minuty. Do bramki rywali trafił Juraszczyk, wyrównał on stan meczu, który utrzymał się do przerwy. Drugą połowę Odra Wodzisław rozpoczęła z wysokiego C. Piłkę do siatki gości skierował Musiolik, a na Alei rozniósł się krzyk radości! Osiem minut później zawodnik GKS-u II Tychy został ukarany czerwoną kartką i przyjezdni grali w dziesięciu. Niebiesko-Czerwoni próbowali wykorzystać ten stan rzeczy konstruując kolejne ataki. Adam Burek wprowadził bardzo dynamicznych zawodników, którzy mieli napędzać akcje ofensywne. W konsekwencji w 90. minucie bramkę zdobył Kasprzyk, który rozegrał bardzo dobry mecz. Kilka chwil później arbiter tego spotkania zagwizdał po raz ostatni, a 3 punkty zostały przydzielone Dumie Wodzisławia.

 

Galeria zdjęć, której autorem jest Grzegorz Matla

 

Rozpowszechnianie zdjęć bez zgody autora jest zabronione.

Skład Odry

Odra Wodzisław: Wnuk – Słodowy, Krzyżok, Lalko, Szymiczek – Musiolik (Malinowski 72. min.), Gać, Kasprzyk, Sarki (Tarka 57. min.), Pikul (Sadio 82. min.) – Juraszczyk (Dudziński 75. min.)

 

W następnym spotkaniu ligowym zagramy z Drzewiarzem Jasienica. Mecz ten odbędzie się na Stadionie Aleja, już wkrótce więcej informacji.

Udostępnij: