Wygrana 4-0 z Ruchem Radzionków

Wczoraj Duma Wodzisławia wygrała wysoko z drużyną, która przyszły sezon również rozpocznie na szczeblu 4. ligi, lecz w innej grupie. Podopieczni Adama Burka rozegrali świetne spotkanie, które napawa nadzieją na dobry sezon.

Kilka słów Trenera Adama Burka: “Jesteśmy zadowoleni z postępów czynionych przez zespół podczas okresu przygotowawczego. Długimi momentami dominowaliśmy nad rywalem, który za cel postawił sobie awans do trzeciej ligi. Najważniejszy jest dla nas fakt, że kolejnymi dniami pracy zbliżamy się do poziomu gry, który będzie dla wszystkich satysfakcjonujący. Ubiegłe trzy tygodnie były bardzo intensywne, stąd z biegiem następnych dni będziemy zmieniać zawartość celów treningowych, kluczem stanie się dla nas doskonalenie taktyki. To był dobry dzień dla zespołu, po meczu odbyliśmy spotkanie z kibicami, którzy okazali nam wielkie wsparcie przed sezonem, za które w imieniu drużyny bardzo dziękuję. Na koniec dnia popracowaliśmy nad integracją i scaleniem grupy, cieszy fakt, iż nowy zawodnicy bardzo szybko zaaklimatyzowali się w klubie, na każdym kroku widać jak ta grupa rośnie w siłę.”

 

Bramki dla Odry: 2. min. – Szymiczek, 28. min. – Sarki, 55. min. – Dudziński, 90. min. – Rodriguez

Skład wodzisławskiej ekipy: Riabowski (82. min. Kacperski), Słodowy (60. min. Dudzik), Majeranowski, Szymiczek, Gać (76. min. Białas), Zganiacz (75. min. Rycka), Sadio (67. min. Grzechynka)- Sarki (75. min. Rodriguez), Kasprzyk (46. min. Pikul), Musiolik (61. min. Malinowski) – Zieliński (50. min. Dudziński)

 

Zdjęcia wykonał Grzegorz Matla:

Udostępnij: