Przegrywamy 1-2 z Zagłębiem Sosnowiec

W dzisiejszym spotkaniu ponosimy porażkę mimo świetnej sytuacji już w pierwszej części meczu. Na prowadzenie wyprowadziła nas bramka Patryka Dudzińskiego, lecz końcowy rezultat to porażka 1-2.

Kilka słów trenera Adama Burka: “Z odwagą przyjęliśmy zaproszenie Zagłębia Sosnowiec w kontekście rozegrania meczu kontrolnego, mimo iż to było nasze trzecie spotkanie w ciągu czterech dni. Jesteśmy w najtrudniejszym momencie okresu przygotowawczego, wykonaliśmy dziś bardzo dobrą robotę, aczkolwiek zauważalny był fakt, że przeciwnik jest już bliski rozgrywek ligowych. Oba zespoły nie grały w swoich bezwzględnie najsilniejszych składach osobowych, jesteśmy zadowoleni ze sprawdzenia aż 17 zawodników, w tym 6 młodzieżowców na tle tak wymagającego przeciwnika. Jeśli chodzi o mecz, to stworzyliśmy więcej szans strzeleckich, długimi momentami realizowaliśmy plan na ten mecz – za co trzeba pochwalić zespół. Bramki straciliśmy zdecydowanie zbyt łatwo po błędach, których musimy na przyszłość unikać. Mamy nadzieję, że ten dzień będzie początkiem owocnej współpracy naszego klubu z jednym z najsilniejszych klubów w regionie. Dzielą nas 3 ligi, więc możemy się wspierać na wielu obszarach.”

Skład Odry: Lichoń – Słodowy, Krzyżok, Sadio, Dudzik – Zganiacz, Szczepanek (75. min Kasprzyk), Sarki (46. min. Malinowski), Pikul (65. min. Tarka), Musiolik (70. min. Rycka, 85. min. Zieliński) – Dudziński(46. min. Grzechynka)

Udostępnij: