28.kolejka: Zapowiedź

Ostatni mecz u siebie zawsze jest wyjątkowym wydarzeniem, bowiem kibice chcą najlepiej pożegnać rozgrywki ligowe w swoim mieście. Tak samo będzie w sobotę, kiedy Odra Wodzisław po raz ostatni w tym sezonie zmierzy się z Przyszłością Rogów.

 

Przyszłość zaskoczyła w ostatnim meczu

Nasi sobotni rywale, którzy zajmują przedostatnią lokatę, w ostatnim spotkaniu pokonali 3-2 Naprzód Borucin, który znajduje się na 4. miejscu. Było to nie lada zaskoczenie 27. kolejki ligowej.

 

Dzień dziecka z Odrą!

Sobotni mecz będzie jednym, wielkim świętowaniem Dnia Dziecka. Dla wszystkich pociech przygotowaliśmy wiele atrakcji i gadżetów klubowych. Zapraszamy wszystkie dzieci z rodzicami już od 14.00 na stadion, oj będzie się działo!

 

Możliwy awans po tej kolejce

Po zakończeniu 28. kolejki możemy świętować już awans jeśli Unia Turza Śląska zremisuje, bądź przegra swój mecz z ciągle zaskakujący LKS-em Krzyżanowice. Taki scenariusz będzie możliwy jeśli Niebiesko-Czerwoni wygrają swoje starcie.

 

Trochę o rywalu

Klub Przyszłość Rogów powstał w 1933 roku. Ma on na swoim koncie występy w 3. lidze. Nasz sobotni rywal stroi się w niebiesko-czerwono-żółte barwy. Do drużyny z Rogowa wypożyczony został nasz zawodnik. Jest nim Jakub Białas.

 

Sobotnie stracie to kolejne piłkarskie święto w Wodzisławiu Śląskim. To właśnie po tej kolejce według pewnego scenariusza możemy awansować do 4. ligi! Stwórzmy razem piękne wydarzenie, które każdy zapamięta bardzo pozytywnie na całe życie!

Udostępnij: