27.kolejka: Zapowiedź

Sobotni wyjazd to smaczek dla każdego kibica Odry Wodzisław. Czeka nas prawdziwy mecz walki, który może przybliżyć nas do awansu.

 

Bilansowy szczyt

W ZINA Klasie Okręgowej gr. 3 tylko dwie drużyny potrafiły przekroczyć liczbę 100 zdobytych bramek. Odra Wodzisław i Unia Turza Śląska należą do tego grona. Duma Wodzisławia zdobyła 114 goli, a drużyna z Turzy Śląskiej 108. Ta statystyka wyróżnia naszą ligę spośród innych.

 

Cztery kolejki do końca

Do finału rozgrywek ligowych pozostały tylko cztery kolejki. To właśnie ten czas, w którym trzeba postawić kropkę nad „i”. Czekają nas cztery mecze walki i wielkiej mobilizacji, aby w przyszłym sezonie klub z wieloletnią tradycją zagrał w wyższej klasie rozgrywkowej.

 

Sytuacja w tabeli

Naprzód 32 Syrynia zajmuje 13. miejsce. Klub ten ma na swoim koncie 20 punktów. Ostatni swój mecz nasi sobotni rywale przegrali 3-9 z Borucińską drużyną. Odra Wodzisław jest liderem ze znaczącym, uzbieranym bagażem punktowym, który wynosi 72 oczka. Czy po sobotnim meczu liczba punktów zostanie powiększona?

 

Trochę o rywalu

Naprzód 32 Syrynia powstał w 1932 roku. W klubie z Syryni gra 3 naszych zawodników będących na wypożyczeniu. Należą do nich Gałązka, Duczek oraz Dyrcz. Naprzód 32 stroją zielono-żółto-czarne barwy.

 

 

Na ten wyjazd czekało wielu kibiców. Jest to ciekawy przystanek na naszej drodze ligowej. W sobotę wybierzmy się wszyscy do Syryni i pokażmy, jak bardzo pragniemy awansu! Pierwszy gwizdek o 17.00. Do zobaczenia!

 

Udostępnij: