23.kolejka: Zapowiedź

W środę o godzinie 17.00 odbędzie się następne spotkanie ligowe. Odra Wodzisław zmierzy się z Granicą Ruptawa.

 

Niezłe tempo

Drużyna z Wodzisławia Śląskiego jest w dość intensywnym rytmie meczowym. Od 13 kwietnia Odra rozegrała 5 spotkań, przy czym Granica Ruptawa 3. Podopieczni Ryszarda Wieczorka mają na koncie o dwa mecze więcej, bowiem uczestniczyli oni w meczach pucharowych. Czy różnica liczby rozegranych spotkań będzie widoczna podczas środowego pojedynku?

 

Ostatnie mecze

Ostatni pojedynek ligowy Odry Wodzisław nie można zaliczyć do łatwych. Gwiazda Skrzyszów zagrała dobry mecz, przez co nie była łatwym przeciwnikiem. Ostatecznie, jednak wygraliśmy 2-0. Granica Ruptawa ostatnie spotkanie rozegrała z klubem Naprzód Borucin. Nasi środowi rywale znajdujący się na 5. miejscu ulegli na wyjeździe 2-5 z ekipą będącą na miejscu wyżej od nich.

 

Najczęściej tracąca bramki

Granica Ruptawa jest najczęściej tracącą bramki drużyną z czołówki. Drużyna ta straciła 41 bramek. Dla porównania lider i wicelider utracili łącznie 28 goli.

 

Trochę o rywalu

Granica Ruptawa najwyżej występowała w 4. Lidze. W sezonie 2015/2016 zajęli wysokie miejsce w owej klasie rozgrywkowej, a dokładnie 8. W kontekście beniaminka możemy mówić o dobrym sezonie. Klub ten powstał w 1949 roku. Barwy środowych rywali składają się z koloru bordowego i zielonego.

 

W środę czeka nas kolejna batalia o ligowe punkty. Zapowiada się ciekawy mecz. Pierwszy gwizdek o godzinie 17.00. Zdobądźmy razem 3 punkty! Do zobaczenia!

 

Bilety dostępne w FanShop’ie Odry Wodzisław.

 

Udostępnij: