1. runda Wojewódzkiego Pucharu Polski: Zapowiedź

24 kwietnia o godzinie 17.00 czeka nas być może jedno z najciekawszych spotkań tego sezonu. Odra Wodzisław podejmie trzecioligowy Pniówek Pawłowice.

 

Różnica lig

Nasz środowy rywal na co dzień występuję w trzeciej lidze. Usytuował się na 6 miejscu. Ich konto punktowe liczy 38 oczek. Różnica pomiędzy Klasą Okręgową, a 3. ligą jest ogromna, ale jak jest pomiędzy pucharowymi rywalami?

 

Ostatnie spotkania obu drużyn

Lider Klasy Okręgowej ostatnie spotkanie wygrał 4-3 po bardzo emocjonującym meczu. Pniówek Pawłowice ostatnie starcie zakończył remisem na własnym stadionie. Dokładny rezultat tego meczu wyniósł 1-1. Ich przeciwnikiem była  Lechia Dzierżoniów.

 

Aleja twierdzą regionu

Odra Wodzisław nie przegrała, ani jednego meczu na Bogumińskiej 8 w tym sezonie. Żadna drużyna przyjeżdżająca na ten wyjątkowy stadion nie przywiozła do domu pełnej puli. To pokazuje siłę tego obiektu. Wystarczy spojrzeć również na złote lata Odry. Na Stadionie Aleja punkty traciły najlepsze polskie drużyny. Klimat tego obiektu jest niepowtarzalny.

 

Przed nami ciężki mecz. Każde zwycięstwo wywalczaliśmy razem. Wspólnie wznieśliśmy puchar w Rybniku. Każdy zdobyty punkt jest naszą wspólną zdobyczą. Przyjdź w środę na mecz i razem z całą rodziną Odry Wodzisław stoczmy bój o awans do następnej rundy. Może nam się udać! Do zobaczenia na Alei!

 

 

Udostępnij: