18. kolejka: zapowiedź

Przed nami drugi wyjazd w rundzie wiosennej. Wodzisławska drużyna stoi przed szansą na uzyskanie lepszego bilansu bramkowego od klubu Unia Turza Śląska i co za tym idzie polepszenie swojej sytuacji w ligowej tabeli.

 

Brylujący Bryan Joel Rodriguez

Rodriguez zadebiutował podczas inauguracji rundy rewanżowej. W ostatnim spotkaniu z klubem Naprzód Borucin pojawił się na boisku w 66. minucie obdarzając drużynę Odry nowymi siłami. Po wejściu na murawę wygrał kilka pojedynków indywidualnych napędzając tym ataki Dumy Wodzisławia. Czy w sobotę Bryan nadal okażę się być dobrym motorniczym akcji ofensywnych?

 

Walka o miano lidera trwa!

Odra Wodzisław wywalczyła fotel lidera w poprzedniej rundzie. Ostatni mecz tej części rozgrywek był nazywany małym finałem. Podopieczni Ryszarda Wieczorka wygrali pewnie z Unią Turza Śląska 3-0. Przedstawiony tok wydarzeń jest już historią, teraz czas na udowodnienie swoich umiejętności w drugiej rundzie. W sobotę wodzisławska ekipa stanie naprzeciw zawodnikom klubu LKS 1908 Nędza. Strzelenie więcej bramek od klubu Unia Turza Śląska pozwoli poprawić Odrze Wodzisław swoją sytuację w tabeli.

 

Trochę o rywalu

LKS 1908 Nędzą swój ostatni mecz zremisował 1-1 w spotkaniu wyjazdowym przeciwko KS Kornowac. Sobotni gospodarze zajmują 9 miejsce z dorobkiem 24 punktów. Jak sama nazwa wskazuje LKS powstał w 1908 roku, a kolor niebieski stroi ten klub.

 

W sobotę czeka nas kolejny przystanek tej ciekawej i emocjonującej podróży ligowej. Przyjedź w sobotę i wygrajmy razem ten mecz!

Pierwszy gwizdek o godzinie 16.00

 

 

Udostępnij: