Zajęcia z argentyńskim szkoleniowcem (zdjęcia)

W dniu dzisiejszym po raz kolejny odbył się wspólny trening drużyny seniorów wraz z młodymi, zdolnymi zawodnikami akademii VFL Fussballschule Odra Wodzisław. Zajęcia obserwowali zagraniczni goście – menadżer z Hiszpanii, Jorge Fuster Molla oraz argentyński szkoleniowiec Mario Barrera.

Następnym etapem dnia treningowego było poprowadzenie zajęć trzech zespołów młodzieżowych przez byłego dyrektora sportowego takich klubów jak Elche CF czy Girona FC – Mario Barrera oraz dalsza obserwacja poczynań młodych adeptów futbolu.

Dziś odbyło się również robocze spotkanie Trenera Adam Burek i Wiceprezesa Patryk Gruszka z zagranicznymi gośćmi na temat strategii szkolenia w akademii Klubu. Omówiono także wyróżniających się zawodników w kontekście scoutingu.

Spoglądając na aktualną sytuację szkolnictwa piłkarskiego Odry Wodzisław można śmiało wywnioskować, że futbol w mieście na południu Polski idzie w bardzo dobrym kierunku.

Roczniki 2007-2009 zapraszamy do wzięcia udziału w bezpłatnym, otwartym treningu ze szkoleniowcem z Argentyny – Mario Barrera, który odbędzie się w sobotę 10 listopada. Zapisy pod numerem telefonu 512909921. Ilość miejsc ograniczona!

Udostępnij: