4. kolejka: Zapowiedź

Już w sobotę, 25 sierpnia o godzinie 19:00 czeka nas kolejny mecz ligowy przed własną publicznością! W spotkaniu 4. kolejki Zina Klasy Okręgowej przy Bogumińskiej 8 zmierzmy się z Rafako Racibórz.

Sytuacja w tabeli
Odra Wodzisław z siedmioma punktami na swoim koncie zajmuje 3. miejsce w tabeli. Niebiesko-Czerwoni dwukrotnie zwyciężyli oraz raz zremisowali. Drużyna z Raciborza dotychczas nie wygrała żadnego meczu, co oznacza, że ich dorobek punktowy wynosi 0. Rafako poniosło porażki z Unią Turza Śląska, LKS-em Krzyżanowice oraz Naprzodem Borucin.

Grom bramek
Duma Wodzisławia w ostatnich dwóch meczach strzeliła łącznie 12 bramek. W spotkaniach Odry pada spora ilość goli, czy będzie tak samo w sobotę? Wysokie zwycięstwa podopiecznych Ryszarda Wieczorka mogą budzić strach w szeregach rywali.

Historia ostatniego sezonu
W zeszłym sezonie Odra jak i Rafako wygrały w bezpośrednich meczach pomiędzy sobą. Pierwszy mecz wygrała ekipa z Wodzisławia 3:0, w rewanżu zwyciężyli raciborzanie 2:1. Sobotni przyjezdni zajęli ostatecznie 8. miejsce w tabeli.

Kilka słów o rywalu
Klub z Raciborza stroją trójkolorowe barwy: pomarańczowo-zielono-czarne. Powstanie Rafako Racibórz datuje się na 1951 rok, co oznacza, że liczy sobie 67 lat. Trenerem raciborzan jest znany wodzisławskim kibicom Grzegorz Jakosz.

Informacje o biletach i karnetach
Pamiętajcie, kobiety i dzieci do lat 7 na domowe mecze Odry Wodzisław wchodzą za darmo!

Zestaw par 4. kolejki
Sobota 25 sierpnia
Odra Wodzisław – Rafako Racibórz
Przyszłość Rogów – Forteca Świerklany
Polonia Marklowice – Granica Ruptawa
LKS Krzyżanowice – Czarni Gorzyce
LKS 1908 Nędza – Silesia Lubomia
Niedziela 26 sierpnia
Naprzód Syrynia – KS Kornowac
Unia Turza Śląska – Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Borucin – Naprzód Czyżowice

Udostępnij: