3. kolejka: Zapowiedź

W najbliższą sobotę o godzinie 17:00 zagramy mecz 3. kolejki obecnego sezonu! Na Bogumińską 8 przyjeżdża drużyna, która została przydzielona do naszej grupy w letniej przerwie między rozgrywkami, LKS 1908 Nędza. Aleja znów wybrzmi, Odra nie będzie grała sama!

W tabeli oba zespoły są równe sobie
Odra Wodzisław i LKS 1908 Nędza posiadają po 4 punkty oraz mają zbliżony, dodatni bilans bramkowy. Podopieczni Ryszarda Wieczorka swój ostatni mecz zremisowali, zaś nasz sobotni rywal dwa razy wychodził na prowadzenie w spotkaniu z KS Kornowac prowadząc 1:0, a następnie 3:2, kończąc ostatecznie zwycięstwem 4:3.

Nasz sobotni rywal
LKS 1908 Nędza, jak sama nazwa wskazuje, powstał 110 lat temu. W przerwie między sezonami klub został decyzją Śląskiego Związku Piłki Nożnej przeniesiony do naszej grupy. W ubiegłych rozgrywkach „okręgówki” sobotni goście zajęli 8. lokatę zdobywając 42 punkty. Od sierpnia 2017 do czerwca 2018 w lidze zdobyli i stracili taką samą ilość bramek, 59.

Aleja murem za Odrą
Bicie rekordów frekwencji ligi okręgowej podczas spotkań na Bogumińskiej 8 to norma. Od samego wejścia na stadion czuć fantastyczną atmosferę i klimat, a gdy zabrzmi pierwszy gwizdek Duma Wodzisławia gra w dwunastu. Licznie przybyli kibice są wielką siłą wodzisławskiej Odry! Czy Aleja poprowadzi Niebiesko-Czerwonych do zwycięstwa w sobotę? Przekonaj się sam! Początek meczu o godzinie 17:00. Zapraszamy!

Informacje o biletach i karnetach
Pamiętajcie, kobiety i dzieci do lat 7 na domowe mecze Odry Wodzisław wchodzą za darmo!

Zestaw par 3. kolejki
Sobota 18 sierpnia
Odra Wodzisław – LKS 1908 Nędza
Rafako Racibórz – Naprzód Borucin
Naprzód Czyżowice – LKS Krzyżanowice
Gwiazda Skrzyszów – Polonia Marklowice
Granica Ruptawa – Przyszłość Rogów
Niedziela 19 sierpnia
KS Kornowac – Silesia Lubomia
Unia Turza Śląska – Czarni Gorzyce
Forteca Świerklany – Naprzód Syrynia

Udostępnij: