2. kolejka: Zapowiedź

Drugi mecz! Niech machina ruszy! Niebiesko-Czerwonych w środę czeka pierwszy w tym sezonie mecz wyjazdowy. Rywalem Odry będzie zespół Naprzód Borucin.

Duma Wodzisławia zaliczyła lepszy start
Odra Wodzisław wygrała inauguracyjne spotkanie z LKS Krzyżanowice 2-1. Drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, kibice byli zadowoleni. Borucin zdołał uzyskać w pierwszej kolejce tylko 1 punkt. Zespół Naprzodu zremisował 3:3 na własnym boisku z drużyną LKS 1908 Nędza. Strzelcem dwóch bramek dla Naprzodu Borucin był Sebastian Kapinos. Czy w środę również strzeli?

Patryk Dudziński ponownie królem strzelców?
Zawodnik Odry strzelił dwie bramki w ostatnim spotkaniu. Wygląda na to, że nie chce oddać zeszłosezonowej korony króla strzelców. Pokazał, że posiada bardzo dobre umiejętności, które mogą sprawić wiele radości wszystkim wodzisławskim kibicom. Oby tak dalej!

O rywalu
Naprzód Borucin został założony w 1910 roku. Stadion, na którym zostanie rozegrane środowe spotkanie nosi nazwę „Borutan Arena”. Klub stroją barwy o kolorze czerwonym i czarnym. Drużynie z Borucina w zeszłym sezonie udało się zdobyć 54 punkty i zająć 3. lokatę.

Początek środowego meczu o godzinie 17:00 na stadionie w Borucinie przy ulicy Cegielnianej 9. Liczymy na Wasze wsparcie głośnym dopingiem!

Zestaw par 2. kolejki
Środa 15 sierpnia
Naprzód Borucin – Odra Wodzisław
LKS 1908 Nędza – KS Kornowac
Silesia Lubomia – Forteca Świerklany
Naprzód Syrynia – Granica Ruptawa
Przyszłość Rogów – Gwiazda Skrzyszów
Polonia Marklowice – Czarni Gorzyce
Unia Turza Śląska – Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice – Rafako Racibórz

 

Udostępnij: