Ruszył nabór do akademii

Zapraszamy wszystkich zawodników i zawodniczki w wieku od 5 do 15 lat do wzięcia udziału w naborze do akademii VFL Fussballschule Odra Wodzisław. Akademia jest tworzona pod opieką trenerów i konsultantów VFL Wolfsburg. Koordynatorem Akademii został Marcin Ćwikliński, który latem odbył staż trenerski w VFL Wolfsburg. Jest to unikatowy projekt w skali całego kraju. Zapraszamy zawodników z całego Śląska, a przede wszystkim z Wodzisławia Śląskiego.

Współorganizatorem Akademii jest PAF Sport Future, które w ramach projektu w Polsce wypromowało już za granicę ponad 20 młodych zawodników. Trampolina do Bundesligi rusza w Wodzisławiu!

Wspaniała baza treningowa Gosław Sport Center oraz najlepsi trenerzy, koordynatorzy z Niemiec zapraszają. Wychowajmy reprezentantów kraju, wychowajmy mistrzów w każdym calu. To jest cel nowej Akademii.

Testy odbędą się w soboty i niedziele: 18 i 19 sierpnia, 25 i 26 sierpnia oraz 1 i 2 września. Zajęcia będą mieć miejsce na obiekcie Gosław Sport Center w Wodzisławiu Śląskim przy ulicy Cisowej 6.

Plan na każdą sobotę i niedzielę jest taki sam:
godz. 10:30 – zbiórka i rejestracja
godz. 11:00 – rozgrzewka i testy szybkości na fotokomórkach
godz. 12:00 – trening otwarty
godz. 13:15 – spotkanie z rodzicami

Zgłoszenia: www.vfl.com.pl
Więcej informacji pod nr tel. 572 829 008 lub 792 703 958

Udostępnij: