Sparing z Włókniarzem Kietrz (zdjęcia)

Dzisiejszy mecz kontrolny z występującym również w lidze okręgowej Włókniarzem Kietrz wygrywamy 8:1.

Gospodarze lepiej rozpoczęli spotkanie przeważając oraz konstruując więcej szans do zdobycia gola. Po jednym z dośrodkowań zawodnika z Kietrza jeden z obrońców Odry dotknął piłkę ręką i sędzia zagwizdał wskazując na rzut karny. Marcin Musioł nie zdołał obronić jedenastki i Włókniarz objął prowadzenie. 5 minut później fenomenalnym strzałem z dystansu popisał się Grzegorz Gojny i bramkarz gospodarzy musiał wyciągać piłkę z siatki. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.

Drugie 45 minut to sporo zmian w składzie Odry. Niebiesko-Czerwoni ruszyli do ataku i na bramki nie musieliśmy długo czekać. Dokładna gra krótkimi podaniami dała skutek. Na listę strzelców aż czterokrotnie wpisał się Damian Tarka. Dwa gole strzelił Patryk Dudziński, a jedną bramkę dołożył Jarosław Wieczorek. Cieszy skuteczność wodzisławskich piłkarzy i dobrze prognozuje nadchodzący sezon. W piątek rozegramy ostatni mecz sparingowy z drużyną LZS Piotrówka. Początek o 18:00 na obiekcie Gosław Sport Center.