Wracamy do gry

Dzięki intensywnej pracy wszystkich zaangażowanych w to stron w dniu dzisiejszym doszło do oficjalnego rozpoczęcia współpracy pomiędzy Odrą Wodzisław a Akademią VFL Wolfsburg Polska. Podczas dzisiejszej konferencji przedstawiciele obu stron opowiedzieli szerzej o planach na rozwój dalszej współpracy oraz o tym czego będą od siebie wzajemnie wymagać. Pierwszym znaczącym krokiem jest sprowadzenie z Wolfsburga nowego zawodnika Odry – Kamila Komoniewskiego, który kilka lat temu zajął się trenowaniem, ale postanowił wrócić do gry i pomóc nam w trwającej rundzie wiosennej.
Kolejną nową osobą w Odrze jest Pani Izabela Andrzejczyk, która zastąpi na stanowisku prezesa Panią Izabelę Wiaterek. Korzystając z okazji dziś oficjalnie podziękowano Pani Wiaterek za całość jej pracy na rzecz naszego Klubu oraz wręczono pamiątkowy upominek.
Odra od dnia dzisiejszego ma również nowego Dyrektora Sportowego, którym został Sebastian Paulus – na co dzień zajmujący się scoutingiem dla VFL Wolfsburg.
Zmiany te są efektem długotrwałych prac prowadzonych przez szerokie grono zaangażowanych w nie osób. Wierzymy, że dzisiejszy dzień jest pierwszym dużym krokiem do całkowitego powrotu Odry do należnego jej miejsca na piłkarskiej mapie Polski.
Udostępnij: