14. kolejka: Zapowiedź #760SercDlaDumyMiasta

Dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Sympatyków Odry Wodzisław nasz ostatni mecz domowy w 2017 roku został włączony do obchodów 760-lecia Wodzisławia Śląskiego. Akcja #760SercDlaDumyMiasta ma na celu zgromadzenie co najmniej 760 widzów na Stadionie Aleja podczas niedzielnego widowiska piłkarskiego pod patronatem Władz Miasta. Najbliższe spotkanie będzie również doskonałą okazją do podtrzymania wspaniałej passy zwycięstw, która trwa już od czterech kolejek!

W niedzielę o godzinie 17:00 na Stadionie Aleja zagramy z LKS Krzyżanowice. Rywal ten jest już dobrze znany Odrze, ponieważ mieliśmy okazję z nim zmierzyć się dwukrotnie w ubiegłym sezonie. Oba spotkania zakończyły się zwycięstwem podopiecznych Tomasza Włoki – jesienią w meczu domowym wygraliśmy 1:0, a wiosną w wyjazdowym rewanżu 2:0. Krzyżanowice zajmują obecnie 12. pozycję w ligowej tabeli z dorobkiem 14 punktów. Mają na swoim koncie cztery zwycięstwa, dwa remisy oraz sześć porażek.

Wierzymy w piąte zwycięstwo z rzędu oraz liczymy na sporo bramek i interesujące widowisko pełne sportowych emocji! Początek niedzielnych zawodów przy Bogumińskiej 8 o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!

  • Wejściówki w cenie 7 zł do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajdziesz tutajKobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny. Zachęcamy do wcześniejszego przybycia aby uniknąć kolejek w kasach stadionu.
  • Wytypuj liczbę widzów i wygraj udział w treningu Odry! Więcej informacji o konkursie znajdziesz na naszym fanpage’u na Facebooku!
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w niedzielę o godzinie 17:00!

Zestaw par 14. kolejki
Sobota 11 listopada
Naprzód Zawada – Naprzód Syrynia
Płomień Połomia – Zameczek Czernica
Gwiazda Skrzyszów – Polonia Marklowice
MKS 32 Radziejów-Popielów – Przyszłość Rogów
KS 1905 Krzanowice – Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz – Granica Ruptawa
Niedziela 12 listopada
Odra Wodzisław – LKS Krzyżanowice
Forteca Świerklany – Naprzód Borucin

Udostępnij: