12. kolejka: Zapowiedź

Już dziś gramy kolejny mecz domowy w tym sezonie! W spotkaniu 12. kolejki Zina Klasy Okręgowej podejmujemy zespół Naprzodu Syrynia. Nasz najbliższy rywal w obecnych rozgrywkach zdobył jak do tej pory 17 punktów, czyli tylko o dwa więcej od Odry. Syrynia jest naszym bezpośrednim sąsiadem w ligowej tabeli. W tym sezonie zespół Naprzodu wygrał pięciokrotnie (3:1 z Radziejowem, 3:1 z Krzanowicami, 2:1 z Ruptawą, 1:0 z Świerklanami, 3:1 z Czernica) i dwa razy remisował (4:4 z Borucinem oraz 2:2 z Marklowicami). Syrynia trzykrotnie z boiska schodziła pokonana (porażki 1:3 z Gwiazdą Skrzyszów, 0:2 z Rafako Racibórz oraz 0:2 z Przyszłością Rogów).

Niebiesko-Czerwoni w ostatnich dwóch meczach zainkasowali komplet punktów. Najpierw domowy triumf 3:0 nad Zameczkiem Czernica, by w ostatni weekend wygrać wysoko z KS 1905 Krzanowice. W konkursie Kibice w większości typują zwycięstwo Odry, ale pojawiają się też typy remisowe. My jednak wierzymy, że podopieczni Tomasza Włoki wrócili na właściwe tory i zgarną jutro kolejne trzy punkty. Liczymy na ciekawe widowisko piłkarskie i wiele sportowych emocji. Początek sobotnich zawodów przy Bogumińskiej 8 o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o godzinie 17:00!

Zestaw par 12. kolejki
Sobota 28 października
Odra Wodzisław – Naprzód Syrynia
LKS Krzyżanowice – Zameczek Czernica
Naprzód Zawada – Polonia Marklowice
Płomień Połomia – Przyszłość Rogów
Gwiazda Skrzyszów – Forteca Świerklany
MKS 32 Radziejów-Popielów – Naprzód Czyżowice
KS 1905 Krzanowice – Rafako Racibórz
Niedziela 29 października
Naprzód Borucin – Granica Ruptawa

Udostępnij: