10. kolejka: Zapowiedź

W najbliższą sobotę czeka nas kolejny mecz domowy naszej Odry! W spotkaniu 10. kolejki Zina Klasy Okręgowej podejmujemy wicelidera – Zameczek Czernica. Nasz najbliższy rywal w obecnych rozgrywkach zdobył jak do tej pory 19 punktów, ale warto zaznaczyć, że ma już rozegrane zaległe spotkanie 7. (odwołanej) kolejki. W tym sezonie wygrał sześciokrotnie (7:2 z Radziejowem, 4:2 z Naprzodem Borucin, 3:2 z Krzanowicami, 4:1 z Ruptawą, 7:2 z Czyżowicami, 2:0 z Przyszłością Rogów) i jeden raz remisował (1:1 z Fortecą Świerklany). Zameczek dwukrotnie z boiska schodził pokonany (porażki 0:2 z Rafako Racibórz oraz 1:2 z Polonią Marklowice). Niewątpliwie groźnym zawodnikiem drużyny z Czernicy jest Patryk Dudziński, który w obecnym sezonie ligowym zdobył już 17 bramek.

Niebiesko-Czerwoni w ostatnim meczu wyjazdowym zremisowali z Naprzodem Borucin 1:1, a bramkę dla Odry zdobył Marcin Paszek. Mamy nadzieję, że nasz napastnik po efektownym golu teraz się odblokuje i będzie prezentował przynajmniej połowę skuteczności z okresu przygotowawczego. Przed podopiecznymi Tomasza Włoki ciężkie spotkanie, ale nikt nie mówił, że będzie łatwo. Liczymy na walkę o każdy centymetr boiska (tak jak to miało miejsce w Borucinie!) i ciekawe widowisko piłkarskie. Początek sobotnich zawodów przy Bogumińskiej 8 o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy!

  • Wejściówki w cenie 7 zł do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutajKobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o godzinie 17:00!

Zestaw par 10. kolejki
Sobota 14 października
Odra Wodzisław – Zameczek Czernica
LKS Krzyżanowice – Przyszłość Rogów
Naprzód Syrynia – Polonia Marklowice
Płomień Połomia – Naprzód Czyżowice
Gwiazda Skrzyszów – Granica Ruptawa
MKS 32 Radziejów-Popielów  – Rafako Racibórz
Niedziela 15 października
Naprzód Borucin – KS 1905 Krzanowice
Naprzód Zawada – Forteca Świerklany

Udostępnij: