8. kolejka: Zapowiedź

Już dziś czeka nas kolejny mecz domowy naszej Odry! W spotkaniu 8. kolejki Zina Klasy Okręgowej podejmujemy Polonię Marklowice. Nasz najbliższy rywal w obecnych rozgrywkach zajmuje obecnie 12. pozycję w tabeli z siedmioma w punktami na swoim koncie. W tym sezonie wygrał dwukrotnie (5:0 z Krzanowicami oraz 3:2 z Naprzodem Czyżowice) i jeden raz remisował (1:1 z Rafako Racibórz). Trzykrotnie Marklowice musiały uznać wyższość swojego przeciwnika (porażki 3:7 z Naprzodem Borucin, 0:1 z Granicą Ruptawa oraz 1:4 z Fortecą Świerklany). Ubiegłej jesieni w meczu rozegranym w Wodzisławiu Niebiesko-Czerwoni zwyciężyli 2:1 po dwóch trafieniach Damiana Tarki. Honorowe trafienie dla Polonii zdobył Przemysław Pawliczek. Więcej informacji z tego spotkania dostępne jest tutaj. Nic nie stoi na przeszkodzie by korzystny rezultat powtórzyć w dniu dzisiejszym. Podopieczni Tomasza Włoki będą chcieli za wszelką cenę zrehabilitować się po ostatniej porażce z Przyszłością Rogów. Liczymy na walkę o każdy centymetr boiska i ciekawe widowisko piłkarskie. Początek sobotnich zawodów przy Bogumińskiej 8 o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy!

  • Zabierz znajomego na mecz – konkurs na naszym Fanpage’u na Facebooku, w którym do wygrania karnety na siłownię Gosław Sport Center.
  • Karnety-cegiełki na rundę jesienną (50 zł) oraz jednorazowe wejściówki (7 zł) do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutajKobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Podczas meczu będzie można odebrać koszulki meczowe, które zostały zamówione jakiś czas temu. Dla osób, które nie złożyły zamówienia wcześniej dostępne będą na miejscu niektóre rozmiary w cenie 120 złotych. Spiker ogłosi miejsce, w które należy się zgłosić po odbiór/kupno. Tabela rozmiarów dostępna tutaj.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o godzinie 18:00!

Zestaw par 8. kolejki
Sobota 30 września
Odra Wodzisław – Polonia Marklowice
Zameczek Czernica – Przyszłość Rogów
Naprzód Syrynia – Forteca Świerklany
LKS Krzyżanowice – Naprzód Czyżowice
Naprzód Zawada – Granica Ruptawa
Płomień Połomia – Rafako Racibórz
Gwiazda Skrzyszów – KS 1905 Krzanowice

MKS 32 Radziejów-Popielów – Naprzód Borucin

Udostępnij: