Zamiast relacji z meczu…

Niestety ominęły nas dzisiaj pucharowe emocje, gdyż mecz z Granicą Ruptawa nie doszedł do skutku. Nie znaczy to jednak, że dzień upłynął bezowocnie – wręcz przeciwnie – dzieje się wiele. Dwa dni temu podpisaliśmy ugodę z Miastem Wodzisław Śląski, dotyczącą rozwiązania kwestii nieprawidłowo rozliczonej dotacji. W najbliższych dniach mamy nadzieję sfinalizować również ugodę dotyczącą zaległości za wynajem stadionu przy Bogumińskiej.

Dziś natomiast doszło do znaczących zmian w funkcjonowaniu naszego Klubu, polegających na tym, że dotychczasowy większościowy udziałowiec przekazał wszystkie swoje udziały Stowarzyszeniu Sympatyków Odry Wodzisław, które od tej pory stało się głównym właścicielem Klubu, posiadając 52% większość na Walnym Zgromadzeniu Spółki. Następnym, wcześniej już uzgodnionym krokiem będzie wskazanie przez Zarząd Stowarzyszenia nowego Prezesa Klubu i pozostałych osób funkcyjnych – co nastąpić powinno w ciągu kilku najbliższych dni.

Wszystkie te działania podejmowane były po to, by usunąć wszelkie przeszkody w jak najsprawniejszym funkcjonowaniu Klubu. Oczywiście proces ten trwał dość długo, ale dziś nowy Zarząd Klubu, który przejmie stery, może skoncentrować się na energicznym działaniu na rzecz jak najlepszej przyszłości Klubu, bez kłopotliwego oglądania się za siebie.

Ktokolwiek zostanie nowym Prezesem – powodzenia! Nie tylko trzymamy kciuki, ale wszyscy jesteśmy gotowi do pomocy z nową werwą.
Cała Odra zawsze razem!
Udostępnij: