4. kolejka: Zapowiedź

Już dziś o godzinie 17:00 czeka nas spotkanie 4. kolejki Zina Klasy Okręgowej. Na Bogumińską przyjeżdża Forteca Świerklany, z którą mierzyliśmy się również w ubiegłym sezonie. Wiosną w meczu domowym wygraliśmy 1:0 po bramce Mateusza Bogumiło. Podopieczni Wojciecha Dzierżengi w obecnych rozgrywkach zdobyli jak do tej pory 3 punkty. Zwyciężyli w 2. kolejce z Granicą Ruptawa 5:1. Mecz pierwszej oraz trzeciej kolejki zakończył się porażkami z Rafako Racibórz (0:1) oraz Naprzodem Czyżowice (1:3). Forteca – podobnie jak Odra – w środku tygodnia wywalczyła sobie awans do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski. Niebiesko-Czerwoni wygrali w Radziejowie 6:1, a Świerklany pokonały rezerwy rybnickiego ROW-u 4:1. Obie ekipy w ostatnim meczu o stawkę udowodniły, że potrafią wygrać wysoko. Z niecierpliwością czekamy aż obie jedenastki wyjdą na murawę i pokażą na co je stać. Kto okaże się lepszy w dzisiejszym starciu? Czy Forteca podobnie upadnie w Wodzisławiu? Przyjdź na mecz i przekonaj się sam. Zapraszamy na mecz!

  • Karnety-cegiełki na rundę jesienną (50 zł) oraz jednorazowe wejściówki (7 zł) do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutajKobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o godzinie 17:00!

Zestaw par 4. kolejki
Sobota 2 września
Odra Wodzisław – Forteca Świerklany
Zameczek Czernica – Rafako Racibórz
Naprzód Syrynia – KS 1905 Krzanowice
Naprzód Zawada – MKS 32 Radziejów-Popielów
Przyszłość Rogów – Naprzód Czyżowice

Płomień Połomia – Gwiazda Skrzyszów
Niedziela 3 września
Polonia Marklowice – Granica Ruptawa
LKS Krzyżanowice – Naprzód Borucin

Udostępnij: