Zapowiedź 22. kolejki

Jutro, w Rogowie nasza drużyna zmierzy się w zaległym spotkaniu 22. kolejki z liderem tabeli trzeciej grupy katowickiej Zina ligi okręgowej. Przeciwnikiem Odry będzie drużyna Przyszłości, której trenerem jest występujący niegdyś w zespole z Wodzisławia Tomasz Sosna. Rogowianie w obecnych rozgrywkach zgromadzili jak do tej pory 60 punktów – dziewiętnastokrotnie zwyciężając, trzykrotnie remisując i ponosząc tylko cztery porażki. W rundzie jesienniej, w meczu rozegranym przy Bogumińskiej musieliśmy przełknąć gorycz porażki. Szczegóły z tego spotkania dostępne są tutaj.

Niebiesko-Czerwoni w ostatniej kolejce zrehabilitowali się po dwóch porażkach z rzędu wygrywając przed własną publicznością z Gwiazdą Skrzyszów. Mamy nadzieję, że jutrzejsze zawody przyniosą również sporo wrażeń oraz sportowych emocji – w końcu to mecz pierwszej z trzecią drużyną w tabeli!

Zestaw par 22. kolejki
środa 31 maja:
Naprzód Czyżowice 4:2 Gwiazda Skrzyszów (rozegrano 3 maja)
Naprzód Borucin – Silesia Lubomia
MKP Centrum – LKS Tworków
Naprzód Zawada – Polonia Marklowice
Polonia Łaziska – Rafako Racibórz
Forteca Świerklany – LKS Krzyżanowice
KS 27 Gołkowice – Naprzód Syrynia
Przyszłość Rogów – Odra Wodzisław

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław organizuje wspólny wyjazd samochodowy do Rogowa. Zbiórka przy Bogumińskiej o godz. 17:20. Wszystkich kibiców zachęcamy do wsparcia głośnym dopingiem Niebiesko-Czerwonych!

Udostępnij: