Zapowiedź 26. kolejki

W najbliższą sobotę, 20 maja nasza drużyna uda się na wyjazdowe spotkanie do Borucina by zmierzyć się z tamtejszym Naprzodem. Zespół prowadzony przez trenera Jerzego Halfara w ostatniej kolejce wygrał w Raciborzu z Rafako 3:1. Najskuteczniejszymi strzelcami w drużynie z Borucina, którzy zdobyli po 8 bramek są Artur Potaczek oraz Rafał Haras. Nasz najbliższy przeciwnik zajmuje obecnie siódmą pozycję w tabeli z dorobkiem 33 punktów. Na swoim koncie ma 9 zwycięstw, 6 remisów oraz 9 porażek. W obecnym sezonie zdobył 33 bramki, zaś stracił ich 40. W rundzie jesiennej, w meczu rozegranym przy Bogumińskiej Odra Wodzisław zwyciężyła po bramkach Artura Gacia oraz Daniela Gojnego 2:1. Więcej informacji z tego spotkania dostępne tutaj.

Do końca rozgrywek pozostało sześć spotkań, w których mamy nadzieję że zdobędziemy jak najwięcej punktów. W Borucinie zapowiada się ciekawe widowisko, my zaś liczymy na jak zawsze głośne wsparcie kibiców, którzy na przestrzeni całego sezonu udowodnili, że są z Odrą na dobre i na złe! Początek spotkania o godzinie 17:00.

Zestaw par 26. kolejki
sobota 20 maja:
Naprzód Czyżowice – LKS Tworków
Gwiazda Skrzyszów – Rafako Racibórz
MKP Centrum – LKS Krzyżanowice
Naprzód Zawada – Naprzód Syrynia
Polonia Łaziska – KS 27 Gołkowice
Naprzód Borucin – Odra Wodzisław
niedziela 21 maja:
Silesia Lubomia – Polonia Marklowice
Przyszłość Rogów – Forteca Świerklany

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław organizuje wspólny wyjazd autokarowo-samochodowy do Borucina. Koszt przejazdu autokarem to 10 złotych. Zbiórka na Stadionie „Aleja” o godz. 15:50. Wszystkich kibiców zachęcamy do wsparcia głośnym dopingiem Niebiesko-Czerwonych!

Udostępnij: