Zapowiedź 25. kolejki

W sobotę, 13 maja o godzinie 20:00 przy Bogumińskiej Niebiesko – Czerwoni zmierzą się z w meczu „derbowym” z MKP Centrum. Spotkanie na szczycie tabeli ligi okręgowej! Obie ekipy dzieli tylko 6 punktów, więc zawody będą bardzo emocjonujące. Nasz najbliższy rywal to, po ostatniej kolejce zespół liderujący, a w obecnym sezonie zgromadził dotychczas 51 punktów. Drużyna MKP ma na swoim koncie 15 zwycięstw, 6 remisów oraz 2 porażki. W rundzie jesiennej lepsi okazali się podopieczni Bartłomieja Sochy, po bramce zdobytej w ostatnich minutach spotkania. Więcej informacji o meczu 10. kolejki dostępne tutaj.

Odra Wodzisław jest od 16 października niepokonana w lidze! Mamy nadzieję, że podtrzymamy wspaniałą serię spotkań i odniesiemy kolejne zwycięstwo! W ostatnią środę pokonaliśmy w Zawadzie zespół Naprzodu, zaś tydzień temu w sobotę wygraliśmy z Polonią Łaziska. W tych dwóch meczach nasza drużyna zdobyła 7 bramek!

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków lokalnej piłki na kibicowskie święto, którym niewątpliwie jest każdy mecz wodzisławskiej Odry! Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!

  • Wejściówki do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion, aby uniknąć kolejek w kasach! Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny. Więcej informacji znajduje się tutaj.
  • Uruchomiliśmy ponownie możliwość zamówienia niebiesko-czerwonych koszulek meczowych Odry Wodzisław. Więcej o tym pisaliśmy tutaj.
  • Na naszym Fanpageu na portalu społecznościowym Facebook prowadzony jest konkurs, w którym do wygrania nagrody ufundowane przez serwis zzapolowy.com. Więcej informacji znajduje się tutaj.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o 20:00!

Zestaw par 25. kolejki
Sobota 13 maja:
KS 27 Gołkowice – Przyszłość Rogów
Naprzód Syrynia – Polonia Łaziska
LKS Krzyżanowice – Naprzód Zawada
Rafako Racibórz – Naprzód Borucin
Polonia Marklowice – Gwiazda Skrzyszów

Odra Wodzisław – MKP Centrum
Niedziela 14 maja:
Forteca Świerklany – Naprzód Czyżowice
LKS Tworków – Silesia Lubomia

Udostępnij: