Zapowiedź 21. kolejki

W sobotę, 22 kwietnia o godzinie 17:30 przy Bogumińskiej Niebiesko – Czerwoni zmierzą się z Fortecą Świerklany. Nasi najbliżsi rywale – podopieczni Wojciecha Dzierżengi – w rundzie wiosennej zdobyli jak na razie 8 punktów (zwycięstwa z Rafako Racibórz i Tworkowem, remisy w Marklowicach i Lubomii, porażka z Gwiazdą Skrzyszów na inaugurację rundy rewanżowej). W ligowej tabeli zespół Fortecy zajmuje 8 pozycję z 29 punktami na swoim koncie. W rundzie jesiennej, w meczu pomiędzy obiema ekipami Świerklany zwyciężyły 3:0. Szczegóły tego spotkania dostępne tutaj.

Zaangażowanie, walka i ambicja to 3 słowa, których z pewnością nie zabraknie, by opisać najbliższe spotkanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków lokalnej piłki na kibicowskie święto, podczas którego nasza drużyna mierzyć się będzie z Fortecą Świerklany. Po podtrzymaniu passy 10 spotkań bez porażki oraz po wysokim zwycięstwie w Gołkowicach wszyscy liczymy na kolejne 3 punkty!

Czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty.
Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!

  • Wejściówki do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o 17:30!

Zestaw par 21. kolejki
Sobota 22 kwietnia:
Naprzód Syrynia – Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice – KS 27 Gołkowice
Rafako Racibórz – Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice – Polonia Łaziska
LKS Tworków – Naprzód Zawada
Silesia Lubomia – MKP Centrum
Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Borucin
Odra Wodzisław – Forteca Świerklany

Udostępnij: