Zapowiedź 19. kolejki

W sobotę, 8 kwietnia o godzinie 17:00 przy Bogumińskiej Niebiesko – Czerwoni zmierzą się z Naprzodem Syrynia. Nasi najbliżsi rywale – podopieczni Wiesława Herdy – w rundzie wiosennej zdobyli jak na razie 4 punkty (zwycięstwo w Marklowicach, remis z Rafako oraz porażka z LKS Tworków). Do Wodzisławia przyjeżdżają jako nasz bezpośredni sąsiad w tabeli, więc spotkanie należeć będzie do tych z kategorii „o 6 punktów”. W rundzie jesiennej, w meczu pomiędzy obiema ekipami Syrynia zwyciężyła 3:0. Szczegóły tego spotkania dostępne tutaj.

Zaangażowanie, walka i ambicja to 3 słowa, których z pewnością nie zabraknie, by opisać najbliższe spotkanie. Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków lokalnej piłki na kibicowskie święto, podczas którego nasza drużyna mierzyć się będzie z Naprzodem Syrynia. Po zwycięstwach z Czyżowicami oraz Krzyżanowicami wszyscy liczymy na kolejne 3 punkty!


Czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty.
Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!

  • Wejściówki do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.
  • W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.
  • Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 w sobotę o 17:00!

Zestaw par 19. kolejki
Sobota 8 kwietnia:
LKS Krzyżanowice – Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz – KS 27 Gołkowice
Polonia Marklowice – Forteca Świerklany
Silesia Lubomia – Polonia Łaziska
Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Zawada
Naprzód Borucin – MKP Centrum
Odra Wodzisław – Naprzód Syrynia

Niedziela 9 kwietnia:
LKS Tworków – Przyszłość Rogów

Udostępnij: