Z kim mamy do czynienia? #MarcinGrabowski

W dniu dzisiejszym 25-te urodziny obchodzi asystent trenera naszej drużyny – Marcin Grabowski. Z tej okazji składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia, pogody ducha i mnóstwa uśmiechu. Życzymy także życiowego i sportowego szczęścia. Niech praca z naszą drużyną przyniesie sporo powodów do radości i satysfakcji. Sto lat Marcinie!

Marcin Grabowski urodził się 23 marca 1992 roku w Rydułtowach. Obrońca, a obecnie asystent trenera związany z Odrą Wodzisław już od najmłodszych lat. Licencję trenera UEFA C uzyskał w 2015 roku, będąc jeszcze aktywnym zawodnikiem. Jego piłkarski idol to król strzelców Mistrzostw Świata w Korei i Japonii, Brazylijczyk Ronaldo Luís Nazário de Lima. Marcina cechuje ambicja i upór w dążeniu do celu. Interesuje się motoryzacją. Każdą z niewielu wolnych chwil spędza z rodziną, ponieważ pracuje na stanowisku przedstawiciela handlowego, a po pracy spotkać możemy go w klubie Unia Turza Śląska, gdzie trenuje „Żaków” i „Orliki”. W przyszłości chciałby poszerzać swoją wiedzę i nabywać trenerskie doświadczenie.

Co chciałby przekazać kibicom:[gdlr_quote align=”center” ]Dziękuję, że jesteście![/gdlr_quote]

Udostępnij: