Z kim mamy do czynienia? #TomaszWłoka

Tak jak ostatnio pisaliśmy – zaczynamy nową serię, w której przedstawimy wszystkich zawodników oraz sztab szkoleniowy Odry Wodzisław. Na pierwszy ogień idzie szkoleniowiec naszej drużyny Tomasz Włoka.

Tomasz Włoka urodził się 4 listopada 1983 roku w Zabrzu. Piłką interesuje się już od dziecka, najpierw jako piłkarz grając na pozycji napastnika lub środkowego pomocnika. Ukończył 2 kierunki studiów: Wychowanie fizyczne i Przygotowanie motoryczne w grach zespołowych na AWF w Katowicach. Od 2011 roku trener z licencją UEFA A. Dotychczas był asystentem trenera Polonii Bytom, sam zaś od kilku lat trenuje Śląską Grupę Juniorów Starszych, również w bytomskim klubie. Pasjonuje go wszystko co związane ze sportem, w wolnej chwili czyta czasopisma sportowe i ogląda filmy. Do Odry Wodzisław trafił latem zeszłego roku dzięki Dariuszowi Kozielskiemu, którego poznał podczas jednego z obozów sportowych.

Co chciałby przekazać kibicom:[gdlr_quote align=”center” ]Wspierajcie nas tak, jak wspieracie nas teraz, a nawet jeszcze bardziej![/gdlr_quote]

Udostępnij: