Zapowiedź 15. kolejki

Już jutro o godzinie 17:00 na Bogumińskiej 8 czeka nas ostatni mecz w tej rundzie. Mimo jesiennej aury serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na to spotkanie, by swoim dopingiem podgrzali atmosferę. Odra Wodzisław i Polonia Marklowice obecnie zajmują sąsiadujące sobie lokaty – kolejno 6 i 7 miejsce, zapowiada się więc zacięta walka. Dodatkową motywacją dla gospodarzy jest z pewnością fakt, iż ostatnim razem spotkaliśmy się z Marklowicką drużyną podczas Pucharu Polski, gdzie Polonia wygrała na własnym boisku 4:0 jednocześnie eliminując nas z dalszej gry w tych rozgrywkach. Od tego spotkania wiele się zmieniło, a ostatnich do zdobycia punktów z pewnością nikt nie będzie chciał odpuścić. W 13. i 14. kolejce Odra zagarnęła komplet punktów, zaś marklowicka Polonia po pewnej wygranej z Naprzodem Czyżowice, zremisowała z drużyną Rafako Racibórz 1:1. Czy Odra podtrzyma dobrą passę, która towarzyszy jej od kilku ligowych spotkań? Czy zagrają jak równy z równym? Tego wszystkiego dowiemy się już jutro. Serdecznie zapraszamy!

Dotychczasowe wyniki w tym sezonie
Odra Wodzisław 0:0 1:2 1:0 3:0 3:1 3:0 0:2 0:0 1:1 1:0 2:1 0:0 3:1 0:2
Polonia Marklowice 2:3 3:2 3:2 1:1 2:4 1:3 3:2 0:2 1:1 1:2 1:2 4:1 3:1 1:1

 

Czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty.
Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!

odra-b8-zapowiedz

Wejściówki do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.

Obsługą gastronomii na meczu będzie zajmowała się firma Jasiak.

Pragniemy również przypomnieć, iż na najbliższym spotkaniu Odry będą do odbioru koszulki meczowe dla osób, które je wcześniej zamówiły. W związku z dużym zainteresowaniem, w sobotę będzie też możliwość zakupu koszulek bez zapisów – w rozmiarach M, L oraz XL (tabela rozmiarów). Dodatkowa pula to niewielka ilość, dlatego osobom najbardziej zainteresowanym radzimy czym prędzej udać się górną część sektora C i dokonać kupna tej wspaniałej piłkarskiej pamiątki. Cena za sztukę pozostaje taka sama – jedyne 79 zł.

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 jutro o 17:00!

Zestaw par 15. kolejki
Sobota 19 listopada:
Odra Wodzisław – Polonia Marklowice
Rafako Racibórz – Naprzód Czyżowice
LKS Krzyżanowice – LKS Tworków
Naprzód Syrynia – Silesia Lubomia
KS 27 Gołkowice – Gwiazda Skrzyszów
Przyszłość Rogów – MKP Centrum
Polonia Łaziska – Naprzód Zawada
Niedziela 20 listopada:
Forteca Świerklany – Naprzód Borucin

Udostępnij: