Zapowiedź 13. kolejki

W sobotę, 5 listopada o godzinie 17:00 Odra Wodzisław przy Bogumińskiej 8 rozegra swoje spotkanie w ramach 13. kolejki ligi okręgowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków lokalnej piłki na mecz, podczas którego nasza drużyna mierzyć się będzie z Silesią Lubomia. Zobaczymy pojedynek przeciwników, których w ligowej tabeli dzieli różnica tylko jednego punktu. W tym spotkaniu zwycięstwo jednej z ekip będzie sprawą otwartą. Podopieczni Wojciecha Grabinioka w obecnym sezonie jak dotychczas zdobyli 17 punktów – pięciokrotnie wygrywając oraz dwukrotnie remisując. W ostatniej kolejce zespół z Lubomii przegrał na własnym boisku z Rafako Racibórz 1:2. Na naszą korzyść wpływa fakt, że najwięcej punktów zdobywamy w meczach domowych. Jak zawsze liczymy na głośny doping, który pomoże naszej drużynie podtrzymać passę meczów bez porażki. Zawodnicy Odry zmotywowani faktem, iż do końca rundy jesiennej pozostały 3 kolejki, z pewnością nie odstawią nogi na boisku i zapowiadają walkę o komplet punktów.

Dotychczasowe wyniki w tym sezonie
Odra Wodzisław 0:0 1:2 1:0 3:0 3:1 3:0 0:2 0:0 1:1 1:0 2:1 0:0
Silesia Lubomia 3:0 2:2 1:3 5:1 3:3 3:2 3:0 2:1 1:0 3:2 1:2 1:2

 

Czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty.
Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!

odra-b8-zapowiedz

Wejściówki do nabycia w kasie biletowej przed meczem. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.

W przerwie tradycyjnie odbędzie się konkurs rzutów karnych. Wystarczy złapać piłeczki tenisowe rzucone w trybuny i zgłosić się w wyznaczone przez spikera miejsce. Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.

Obsługą gastronomii na meczu będzie zajmowała się firma Jasiak.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 jutro o 17:00!

Zestaw par 13. kolejki
Sobota 5 listopada:
Odra Wodzisław – Silesia Lubomia
Polonia Marklowice – Naprzód Czyżowice
Rafako Racibórz – LKS Tworków
LKS Krzyżanowice – Gwiazda Skrzyszów
Naprzód Syrynia – Naprzód Borucin

KS 27 Gołkowice – MKP Centrum
Przyszłość Rogów – Polonia Łaziska
Niedziela 6 listopada:
Forteca Świerklany – Naprzód Zawada

Udostępnij: