Zapowiedź 9. kolejki

W sobotę, 8 października o godzinie 18:00 Odra Wodzisław przy Bogumińskiej 8 rozegra swoje spotkanie w ramach 9. kolejki ligi okręgowej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków lokalnej piłki na kibicowskie święto, podczas którego nasza drużyna mierzyć się będzie w meczu derbowym z Naprzodem Zawada. Będzie to mecz, któremu towarzyszyć będą nie tylko piłkarskie emocje, ale przede wszystkim wspaniała oprawa, którą stworzycie właśnie Wy – fani wodzisławskiego sportu. Przeciwnik, który wygrał 4 spotkania w obecnym sezonie, zajmuje 8 pozycję w tabeli. Z pewnością postawi bardzo wysoko poprzeczkę naszym zawodnikom, którzy tydzień temu bezbramkowo zremisowali w Łaziskach z miejscową Polonią. Mamy nadzieję, że wspaniały doping kibiców i zaangażowanie piłkarzy przyniosą wspólnie wyczekiwany efekt, jakim będzie komplet punktów!

Dotychczasowe wyniki w tym sezonie
Odra Wodzisław 0:0 1:2 1:0 3:0 3:1 3:0 0:2 0:0
Naprzód Zawada 1:0 4:1 1:2 1:4 3:3 5:0 3:2 0:1

 

Czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty. Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach!odra-b8-zapowiedz

W kasie biletowej przed meczem do nabycia wejściówki oraz karnety na rundę jesienną w nowej, niższej cenie! Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.

W przerwie jutrzejszego meczu odbędzie się konkurs! Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.

Obsługą gastronomii na meczu będzie zajmowała się firma Jasiak.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 jutro o 18:00!

Zestaw par 9. kolejki
Sobota 8 października:
Odra Wodzisław – Naprzód Zawada
Polonia Marklowice – Naprzód Borucin
LKS Krzyżanowice – Polonia Łaziska
Rafako Racibórz – MKP Centrum
KS 27 Gołkowice – Forteca Świerklany
Niedziela 9 października:
Naprzód Syrynia – Przyszłość Rogów
LKS Tworków – Gwiazda Skrzyszów
Silesia Lubomia – Naprzód Czyżowice

Udostępnij: