Zapowiedź 7. kolejki

W sobotę, 24 września o godzinie 19:00 na Stadionie „Aleja” przy ulicy Bogumińskiej 8 Odra Wodzisław znów stanie do walki o 3 punkty. Tym razem nasi piłkarze wystąpią w roli gospodarzy, zaś naszym przeciwnikiem będzie wicelider tabeli ligi okręgowej – Przyszłość Rogów. Wszyscy mamy nadzieję, że po ostatniej ligowej porażce w Świerklanach Niebiesko-Czerwoni dadzą z siebie wszystko, by wygrać to spotkanie. Odra zajmuje miejsce w środku tabeli, zaś jej dorobek to 10 punktów po sześciu spotkaniach.

Dotychczasowe wyniki w tym sezonie
Odra Wodzisław 0:0 1:2 1:0 3:0 3:1 3:0
Przyszłość Rogów 2:1 2:0 1:3 1:1 2:4 4:2

 

Czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty. Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach! W ostatnich dwóch meczach na stadionie Aleja doping naszych wiernych fanów poprowadził Odrę do zwycięstwa. Jesteśmy przekonani, że jutro będzie tak samo.

odra-b8-zapowiedz

W kasie biletowej przed meczem do nabycia wejściówki oraz karnety na rundę jesienną w nowej, niższej cenie! Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.

W przerwie jutrzejszego meczu odbędzie się konkurs! Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.

Obsługą gastronomii na meczu będzie zajmowała się firma Jasiak.

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia na Bogumińskiej 8 jutro o 19:00!

Zestaw par 7. kolejki
Sobota 24 września:
Odra Wodzisław – Przyszłość Rogów
Polonia Marklowice – Naprzód Zawada
Rafako Racibórz – Polonia Łaziska
LKS Krzyżanowice – Forteca Świerklany

Naprzód Syrynia – KS 27 Gołkowice
Niedziela 25 września:
LKS Tworków – MKP Centrum
Silesia Lubomia – Naprzód Borucin
Gwiazda Skrzyszów – Naprzód Czyżowice

Udostępnij: