Zapowiedź 5. kolejki

W sobotę, 10 września o godzinie 16:00 na Stadionie „Aleja” przy ulicy Bogumińskiej 8 Odra Wodzisław znów stanie do walki o 3 punkty. Tym razem nasi piłkarze wystąpią w roli gospodarzy, zaś naszym przeciwnikiem będzie drużyna z Gołkowic. Wszyscy mamy nadzieję, że po ostatniej ligowej i pucharowej porażce Niebiesko-Czerwoni dadzą z siebie wszystko, by wygrać to spotkanie. Odra zajmuje miejsce w środku tabeli, zaś jej dobytek to 7 punktów po czterech spotkaniach. Ostatnio ponieśliśmy porażkę w Syryni, gdzie wymagający przeciwnik pozbawił nas punktów na własnym terenie. Gołkowice zdobyły tylko 1 punkt w dotychczasowych meczach i zajmują ostatnią pozycję w tabeli. W ostatniej kolejce punkty stracili w spotkaniu z zespołem z Raciborza.

Każda z drużyn chce odbić się po ostatniej porażce, więc czeka nas zacięta walka od pierwszej do ostatniej minuty. Wierzymy, że sportowe emocje przyciągną kibiców z naszego regionu, a trybuny znów będą pękać w szwach! Ostatnio doping naszych wiernych fanów na stadionie Aleja poprowadził Odrę do zwycięstwa. Jesteśmy przekonani, że jutro będzie tak samo.

odra-b8-zapowiedz

W kasie biletowej przed meczem do nabycia wejściówki oraz karnety na rundę jesienną sezonu 2016/2017. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Więcej informacji znajduje się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.

W przerwie jutrzejszego meczu odbędzie się konkurs! Do wygrania nagrody ufundowane przez pizzerię „Kamaro”.

Obsługą gastronomii na meczu będzie zajmowała się firma Jasiak.

Zapraszamy wszystkich kibiców na piłkarskie święto w Wodzisławiu. To przede wszystkim My – Kibice tworzymy klimat i cudowną atmosferę. Do zobaczenia jutro!

Zestaw par 5. kolejki
Sobota 10 września:
Odra Wodzisław – KS 27 Gołkowice
Silesia Lubomia – Naprzód Zawada
LKS Tworków – Polonia Łaziska
Polonia Marklowice – Przyszłość Rogów
Rafako Racibórz – Forteca Świerklany
LKS Krzyżanowice – Naprzód Syrynia

Niedziela 11 września:
Gwiazda Skrzyszów – MKP Centrum
Naprzód Borucin – Naprzód Czyżowice

Udostępnij: