Zapowiedź 3. kolejki

W niedzielę, 28 sierpnia o godzinie 19:00 Odra Wodzisław zawita na Bogumińską 8, by po dwóch latach znów zmierzyć się w domowym, piłkarskim pojedynku.

Drodzy Kibice! Serdecznie zapraszamy wszystkich sympatyków lokalnej piłki na kibicowskie święto, podczas którego Odra Wodzisław mierzyć się będzie z LKS-em Krzyżanowice. Będzie to mecz, któremu towarzyszyć będą nie tylko piłkarskie emocje, ale przede wszystkim wspaniała oprawa, którą stworzycie właśnie Wy – fani wodzisławskiego sportu. Przeciwnik, który wygrał dwa pierwsze spotkania rundy jesiennej, z pewnością postawi bardzo wysoko poprzeczkę naszym zawodnikom. Mamy nadzieję, że wspaniały doping kibiców i zaangażowanie piłkarzy przyniosą wspólnie wyczekiwany efekt, jakim będą 3 punkty! Pamiętajcie – wracamy do domu, po 2 latach przerwy, pokażmy, więc, do kogo należy Stadion „Aleja”!

Zestaw par 3. kolejki
Sobota 27 sierpnia:
MKP Centrum – Naprzód Czyżowice
Polonia Marklowice – KS 27 Gołkowice
Rafako Racibórz – Naprzód Syrynia
Niedziela 28 sierpnia:
Naprzód Borucin – Naprzód Zawada
Gwiazda Skrzyszów – Polonia Łaziska
Silesia Lubomia – Przyszłość Rogów
LKS Tworków – Forteca Świerklany
Odra Wodzisław – LKS Krzyżanowice

W kasie biletowej przed meczem do nabycia bilety oraz karnety na rundę jesienną sezonu 2016/2017. Dystrybutorem jest Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław. Ceny oraz więcej szczegółów znajdują się tutaj. Kobiety oraz młodzież do lat 16 – wstęp wolny.

Obsługą gastronomii na meczu będzie zajmowała się firma Jasiak.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Udostępnij: