Zapowiedź 1. kolejki

Już jutro, 13 sierpnia rozpoczynają się rozgrywki ligi okręgowej. Nasza drużyna przydzielona została do grupy trzeciej. W pierwszej kolejce czeka nas wyjazdowe spotkanie z zespołem Rafako Racibórz, który ubiegłoroczne rozgrywki ligi okręgowej zakończył na 7 miejscu. Warto dodać, że trenerem naszego jutrzejszego rywala jest były trener oraz piłkarz naszego klubu – Grzegorz Jakosz. Mecz rozpocznie się o godzinie 17:00 na stadionie przy ulicy Łąkowej 33 w Raciborzu. Jak spisze się wodzisławska jedenastka pod wodzą nowego trenera Tomasza Włoki? Zapowiada się emocjonujące widowisko pełne sportowych wrażeń.

Zestaw par 1. kolejki
Sobota 13 sierpnia:
Rafako Racibórz – Odra Wodzisław
Polonia Marklowice – LKS Krzyżanowice
Naprzód Borucin – Przyszłość Rogów
Naprzód Zawada – Naprzód Czyżowice
Niedziela 14 sierpnia:
LKS Tworków – Naprzód Syrynia
Silesia Lubomia – KS 27 Gołkowice
Gwiazda Skrzyszów – Forteca Świerklany
MKP Centrum – Polonia Łaziska

Stowarzyszenie Sympatyków Odry Wodzisław organizuje wspólny wyjazd (autokar + samochody) na mecz do Raciborza. Zbiórka na Stadionie „Aleja” o godz. 15:45. Koszt przejazdu autokarem 10 zł. Wszystkich kibiców zachęcamy do wsparcia głośnym dopingiem Niebiesko-Czerwonych!

Udostępnij: