Nowe umowy sponsorskie

Miło nam poinformować, że ostatnim czasie powiększyło się grono firm, które zdecydowały się wspierać nasz klub. Nowe umowy sponsoringu Odry Wodzisław podpisały Ad Acta Sp. z o.o., MIGLO.PL S.C., BUD-BET s.c. oraz firma Pana Krzysztofa Szwedy zajmująca się wynajmem autokarów.

adacta_c
Ad Acta Sp. z o.o. to firma, która swoją siedzibę ma w Żorach. Powstała w 2002 roku. Zajmuje się organizacją szkoleń bhp, szkoleń specjalistycznych, szkoleń biznesowych oraz usługi archiwizacji.

MIGLO.PL S.C. to firma, specjalizująca się w sprzedaży RTV i AGD, różnorodnego sprzętu gospodarstwa domowego. Miglo.pl powstał w 2014 roku i jest jednym z najprężniej rozwijających się wielobranżowych sklepów internetowych na polskim rynku. 

BUD-BET s.c. to firma, zajmująca się dystrybucją oraz sprzedażą materiałów i usług budowlanych. Dysponuje własną flotą samochodową i maszynową, w skład których wchodzą specjalistyczne pojazdy przeznaczone do przewozu mieszanki betonowej, pompy do betonu, ciągniki siodłowe, koparki, koparko-ładowarki oraz wywrotki.

Wynajem autokarów – Krzysztof Szweda umożliwia wypożyczenie autokarów oraz busów. W ofercie znajdują się także przewozy osób w kraju, jak i za zagranicą.

Dziękujemy za wsparcie!

Firmy chcące dołożyć cegiełkę do powrotu Odry na szczyt zapraszamy do kontaktu: kontakt@odra.wodzislaw.pl

Udostępnij: