Dąb Gaszowice – Odra Wodzisław 3:1

W sobotę, 23 lipca, na boisku w Piecach nasza drużyna rozegrała trzecią grę kontrolną w ramach przygotowań do nadchodzącego sezonu. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla drużyny gospodarzy – GKS Dąb Gaszowice.

Pierwsza połowa była w miarę wyrównana, obie drużyny dobrze zawężały grę, a zapewne częściowo ze względu na warunki atmosferyczne tempo gry nie było najszybsze. Obie drużyny nie stworzyły sobie zbyt wielu sytuacji bramkowych. Dąb bramkę zdobył po błędzie w naszych szeregach obronnych, gdzie zabrakło komunikacji między bramkarzem i jednym z obrońców. Poza tym drużynie gospodarzy zabrakło trochę szczęścia pod koniec części spotkania, gdzie przed utratą golą naszą drużynę uchroniła poprzeczka. Drugą połowę rozpoczęliśmy już w nieco innym składzie, a w jej trakcie następowały jeszcze kolejne zmiany. Pierwsze dziesięć minut to dobra gra ofensywna z naszej strony, co zakończyło się bramką wyrównującą dla niebiesko-czerwonych. Piotr Górnicki, ofensywny pomocnik wodzisławskiej Odry mocnym strzałem z boku pola karnego przełamał ręce bramkarzowi z Gaszowic i piłka znalazła się w siatce. Niestety, potem już było coraz gorzej – zwłaszcza nasi obrońcy zaczęli popełniać wiele błędów, co przekładało się na sytuacje bramkowe dla przeciwnika. Początkowo udawało się jeszcze z nich wybronić, jednakże w końcówce przeciwnik dopiął swego i zdobył dwie bramki, chociaż miał jeszcze parę dogodnych sytuacji.

Odra wystąpiła w składzie złożonym głównie z zawodników, którzy występowali już w poprzednich meczach kontrolnych.

Udostępnij: