Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#22133
grot
Uczestnik

Henry pan Artur sam się podpisuje imieniem i nazwiskiem to jak mam pisać o nim pan X ? Pan Artur wcześniej atakował wszystkich w tym i mnie, którzy mieli inne zdanie na temat funkcjonowania klubu. Ja teraz mu odpowiedziałem, zresztą chyba bardziej grzecznie niż pisał wcześniej kolega Artur.
Co do merytoryki to dziś pojawiła się wreszcie na stronie klubu informacja o zadłużeniu Odry na koniec 2021r. Nie jest to żadna astronomiczna kwota, szczególnie biorąc pod uwagę, że jej duża część to wcześniejsze dotacje z miasta obecnie spłacane w ratach. Wydaje się, że ta informacja może uspokoić wiele osób, którzy wcześniej bali się wejść do klubu obawiając się jakichś milionowych długów.
Pojawiła się również wreszcie po dwóch tygodniach wypowiedź prezesa dotycząca konfliktu z SWD. Z tego co zrozumiałem został on zażegnany i jest porozumienie. Było też wyjaśnienie z miasta. Jest nowy trener. I muszę powiedzieć, że na razie zapowiada się dobry tydzień dla Odry. Oby to skończyło się pozytywnym wynikiem w Tarnowskich Górach i wtedy będzie to najlepszy tydzień Odry w tym roku. A jeżeli się utrzymamy to już naprawdę będzie można uznać ten sezon za pozytywny pomimo tego co działo się wiosną i wtedy można będzie przystąpić mam nadzieję do długofalowego planu na Odrę.
Pozdrowienia dla Ciebie Henry i dla Artura.