Odpowiedz na: Mecze Odry w rozgrywkach III ligi

#22081
Angelo
Uczestnik

Ja też nie mam nic przeciwko zatrudnieniu trenera Wieczorka jeżeli ma nam to zapewnić utrzymanie w 3 lidze, a po tym co drużyna teraz gra to jedyny ratunek, że może on coś jest wstanie w mentalności tych zawodników zmienić że uwierzą w sami w siebie, że mogą jednak tą 3 ligę uratować, bo samych umiejętności piłkarskich im nagle nie przybędzie, ale jakieś korekty w ustawieniu które pewnie u trenera Wieczorka nastąpią na boisku też mogą poskutkować lepszą gra całej drużyny co może przynieść nam upragnione punkty do utrzymania.

Tego co tu napisał kol.Kowal to nawet nie będę komentował ,bo chyba od tego jest forum aby takie zasłyszane informacje, u mnie akurat od osób wiarygodnych podawać, a sumę podałem aby porównać to z ilością dobrych zawodników z kadry jesiennej jakich się pozbyto, którzy by za te 12 tyś miesięcznie mogli tu grać i wtedy utrzymanie w 3 lidze było by już dawno zapewnione i nie potrzebne by były rozpaczliwe ruchy jakie teraz nastały z zatrudnieniem trenera, na który ten bardzo biedny klub jak władze podkreślają na każdym kroku, po prostu normalnie nie powinno stać.